Download

here W przeszłości zajmowałem się różnymi projektami, niektóre nigdy nie zostały wprowadzone w życie, niektóre istnieją do dzisiaj w wersji komercyjnej. Z wiadomych względów będę umieszczać tutaj wyłącznie programy i rozwiązania na licencji open-source lub podobnej, a o komercyjnych możecie poczytać na redkorn.pl.

Jeśli nie jest zaznaczone inaczej, wszystkie programy i skrypty napisane przeze mnie są rozpowszechniane na licencji Creative Commons Attribution 3.0 , czyli w skrócie można z nimi robić, co tylko chcecie tak długo jak zostanie uznane moje autorstwo programu.

follow url DotPay.pl Gateway dla WHMCS v1.0 [download]

Dodatek do WHMCS pozwalający zintegrować ten system billingowy z naszym płatniczym gateway’em dotpay.pl. Testowany z WHMCS v4.

get link Firewall tunnelling script v0.01 [download]

Bardzo prosty programik w C, który napisałem dawno temu (w ’98 lub ’99r.) – po skompilowaniu wstawiamy jako CGI na serwer www. Służył do forwardowania zapytań z serwera webowego, który znajdował się w strefie DMZ (DeMilitarizated Zone) do serwera postawionego w sieci LAN. Przykład użycia:  http://www.serwer-w-dmz.pl/cgi-bin/tunnel.cgi?http://192.168.1.1/test.html.

One Response to “Download

  • Witam,

    Pobrałem twój skrypt , zresztą kupiłęm też dodatek hrd fo whmcs .
    Wszystko przeprowadziłem poprawnie i na strinie dotpay.pl nie pobiera kwoty z zamówienia. Resztę danych pobiera normalnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *