Wieszający się serwer w Hetzner

ajitmohanty.org Jeśli wykupiłeś serwer dedykowany w Hetznerze i z niewiadomych przyczyn wiesza się on od czasu do czasu (szczególnie, gdy transfer na karcie jest dość spory), to bardzo możliwe, że problem leży w sterowniku karty sieciowej. Wiki Hetznera o tym informuje, ale problem jest na tyle poważny, iż myślę, że Hetzner powinnien informować o tym każdego klienta w mailu powitalnym.

http://afcmarseille.com/porn/wife-surprises-husband-threesome-vr Większość serwerów z serii EQ w Hetzner.de bazuje na karcie sieciowej Realtek’a . Niestety driver standardowo instalowany w Linuksie (rtl8169) jest na tyle niedoskonały, że przy większym transferze na karcie może spowodować zamrożenie karty. Jeśli zainstalowałeś na serwerze watchdoga, to w logach może zobaczyć coś takiego:

go site NETDEV WATCHDOG: eth0: transmit timed out

totally free sex chat lines Serwer przestaje odpowiadać na pingi i pozostaje tylko jego restart.

http://afcmarseille.com/porn/asian-stewardess-gangbanged-video-training-sex-cast http://afcmarseille.com/porn/daddy-daughter-date-night-porn Rozwiązanie w Debianie:

http://afcmarseille.com/porn/black-bbw-fuck-galleries Nie jest zbyt skomplikowane. Wystarczy zainstalować driver stworzony przez producenta karty. Od razu zaznaczam, że sposób jest zapożyczony z wiki Hetzner’a:

follow url aptitude install build-essential linux-headers-`uname -r` cd /tmp wget http://download.hetzner.de/drivers/r8168-8.019.00.tar.bz2 tar xjf r8168-8.019.00.tar.bz2 cd r8168-8.019.00 make all depmod -a echo "blacklist r8169" >> /etc/modprobe.d/blacklist echo "r8168" >> /etc/initramfs-tools/modules update-initramfs -v -u -k `uname -r`

http://johanstellerphotography.com Pozostaje już tylko reboot serwera, aby nowy driver zaczął działać.

Dodaj komentarz

http://johanstellerphotography.com Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

click here

source